Ürün İade ve Değişim

İç giyim alt parçaları, külot, boxer ve bunları içeren ürünler, fantazi giyim ürünleri, vücut çorapları, korse, atlet, tayt ve çorapların sizin ve diğer müşterilerimizin sağlığı açısından hijyen koşulları nedeniyle ve mevzuat gereği değişim veya iade yapılamaz.

Önemli Hatırlatma : Hijyen Nedeniyle Ambalajı Açılmış Veya Denenmiş  Olmaksızın İç Giyim (Alt Grup, Fantazi Gecelik, Korse, Tayt, Çorap ) Ürünlerinde İade Ve  Değişim Mümkün Değildir.

Diğer ürünler değişim için firmamıza ürün göndermeden sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilmemiz için; daha hızlı yanıtlayabilmemiz için önerimiz 0538 748 18 86 whatsapp numaramızdan yazılı olarak veya 0212 635 6759 nolu çağrı merkezimizi arayarak iletişime geçmenizi öneririz.

Değişim/İade Adresimiz:

Nco Underwear
Merkez Adresi : Neco iç giyim Necmettin Ünal – Ereğli Mahallesi, Büyük Saray Meydanı Cd. N:17, 34093 Fatih / İstanbul

Ürün Ayırtma: Değişim için gönderdiğiniz ürün bize gelmeden istediğiniz ürünü ayıramıyoruz. Size gönderilen fatura arkasındaki değişim formuna talep ettiğiniz yeni ürünün bedeni ve rengini yazabilirsiniz.

İade Ettiğim Ürünün Para İadesini Nasıl Alabilirim?

Onaylanan İade İşlemleri İçin;

Kredi kartı/ Havale / EFT iadesi, banka işlemleri ile sitemiz üzerinden sipariş vermeniz durumunda, ürün tarafımıza ulaşıp kontrolleri(24 Saat içerisinde) tamamlandıktan sonra 48 Saat İçerisinde para iadeniz alışveriş yapmış olduğunu banka kartına gerçekleşir. Eğer Kredi Kartı ise iadenizi kredi kartınıza gerçekleştirsek bile banka tarafından hesabınıza aktarılması 3-15 gün arasında bankadan bankaya değişen zaman diliminde kredi kartı hesabınıza yatar. İade referans numarası ile bankanızı arayarak durumunu öğrenebilirsiniz.

Kapıda ödeme veya havale ile verilen siparişleriniz için para iadenizin sorunsuz yapılması için aşağıdaki bilgileri whatsapp destek hattımız veya Musterihizmetleri@nco.com.tr adresimize eksiksiz göndermelisiniz.

– TR ile başlayan 24 haneli banka IBAN numarası (kendinizin veya yakınınıza ait olabilir)
– IBAN’a ait İsim Soyisim
– Banka ismi

Kapıda Ödeme Para iadesi ürün tarafımıza ulaşıp kontrolleri(24 Saat içerisinde) tamamlandıktan sonra belirtmiş olduğunuz banka hesabına 14 iş günü sonunda yapılır. Para iadeniz yapıldığında ise cep telefonunuza sms ile bilgi mesajı göndereceğiz veya Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz sizinle telefonla iletişime geçebilmektedir.

Dilerseniz bu süreci beklemek istemezseniz üye adınıza sipariş tutarı kadar (kargo hariç) indirim çeki tanımlanır. Başka gün başka bir alışverişinizde hediye çeki kodunuzu kullanarak alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.